Коротка довідка про діяльність підприємства: ”1-й ЕЗПГР” був утворений в 1944 році. Входив в систему “Укррічфлоту” України та має 60-ти річну історію. З 1992 року – Відкрите акціонерне товариство “ Перший експедиційний загін підводних та гідротехнічних робіт”.

З 2011 року – Публічне акціонерне товариство “Перший експедиційний загін підводних та гідротехнічних робіт”. У розпорядженні підприємства – сучасні будівельні машини та механізми, спеціальний водний та автомобільний транспорт, потужна берегова виробничо-технічна база. Підприємство займалось і займається будівництвом житлових, промислових та цивільних будівель з прокладанням інженерних комунікацій, гідротехнічних споруд, ремонтом та реконструкцією житлових, промислових, цивільних будівель та гідротехнічних споруд для “Укррічфлоту” та інших замовників в м. Києві та інших містах України, а також на річках Дніпро, Прип’ять, Десна.

Основні принципи роботи колективу – виконання усіх зобов’язань і максимальне врахування інтересів Замовника, гнучкість в процесі втілення проєкту в життя дають можливість домогтися високої якості. Використовуються технологічні новинки, традиційні та сучасні матеріали. Це дає можливість будувати житлові, промислові об’єкти, які відповідають сучасним вимогам.