Прозорість та точність виконання підряду. Програма проєкту (графік робіт) складається з урахуванням усіх вимог Замовника та зазначення конкретних термінів виконання кожного етапу будівництва. Графік робіт визначає кошторис проєкту, що дозволяє контролювати всі витрати проєкту.

Якість робіт. Кожен вид робіт при будівництві об’єкта виконується фахівцями даної конкретної сфери з багаторічним досвідом, що пройшли навчання, що мають всі необхідні сертифікати та дозволи. Техніка та обладнання, а також матеріали, які ми використовуємо при будівництві, відповідають всім світовим стандартам якості. Все це дозволяємо нам гарантувати найвищу якість робіт та забезпечувати гарантійне, а також післягарантійне обслуговування побудованих нами об’єктів.

Управління. Наша система управління будівництвом заснована на принципах проектного менеджменту, тобто управління здійснює проектний офіс, який працює в режимі реального часу, що дає можливість чітко контролювати всі витрати та ефективно управляти фінансовими і виробничими ресурсами проекту. Ми оперативно реагуємо на всі найменші зміни ситуації по ходу виконання робіт і вносимо необхідні корективи, що зменшує ризики й економить Ваші кошти.

Оптимізація витрат і термінів. До початку робіт, ми проводимо повний аудит технічних, проєктних, фінансових та організаційних аспектів, що дозволяє відчутно скоротити бюджет і зменшити терміни реалізації проєкту.

Гарантії. ПрАТ «Перший експедиційний загін підводних та гідротехнічних робіт» використовує передові технології, якісне обладнання, забезпечує безпеку, функціональність, акуратність робіт. Ми відповідаємо за всі роботи, самі керуємо субпідрядниками, беремо зобов’язання щодо результатів будівництва враховуючи всі можливі в ході будівництва ризики.

Колектив. Наша компанія має у своєму розпорядженні дипломованих фахівців, постійний штат будівельників, професійне обладнання. Робітники-будівельники та інженерно-технічний персонал підприємства пройшли необхідне навчання за фахом і перевірку знань з охорони праці та техніки безпеки.

Наша компанія постійно працює над охороною праці й технікою безпеки:

– регулярно проводяться необхідні інструктажі;
– інженерно-технічний персонал проходить навчання з охорони праці;
– до робіт залучаються навчені робітники-будівельники;
– до робіт залучаються робітники-будівельники тільки після проходження медкомісії.