ЗАВАНТАЖИТИ: ” Повідомлення про ДЗЗА_14_12_2022_ПРАТ_1-йЕЗПГР_з КЕП-1 ” у форматі PDF з КЕП

 

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

«ПЕРШИЙ ЕКСПЕДИЦІЙНИЙ ЗАГІН ПІДВОДНИХ ТА ГІДРОТЕХНІЧНИХ РОБІТ»

(ідентифікаційний код 14287666, місцезнаходження: 04070, м. Київ, вул. П. Сагайдачного, 12)

(надалі – Товариство)

повідомляє про проведення річних Загальних зборів акціонерів Товариства

14.12.2022 року, які відбуватимуться дистанційно

 

Наглядовою радою Товариства прийнято рішення про скликання річних Загальних зборів

акціонерів Товариства та дистанційне їх проведення.

 

14.12.2022 року – дата дистанційного проведення річних Загальних зборів акціонерів Товариства (дата завершення голосування), що будуть проведені у відповідності до Тимчасового порядку скликання та дистанційного проведення загальних зборів акціонерів та загальних зборів учасників корпоративного інвестиційного фонду, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16.04.2020 року № 196 із змінами (далі -Тимчасовий порядок).

 

02.12.2022 року – дата розміщення бюлетеню для голосування (щодо інших питань порядку денного, крім обрання органів товариства) у вільному для акціонерів доступі на власному вебсайті

Товариства    (http://1ezpgr.com.ua/)          у          розділі            «Акціонерам»            за        посиланням http://1ezpgr.com.ua/category/actions/

 

08.12.2022 року (24 година) – дата складення переліку акціонерів, які мають право на участь у

дистанційних річних Загальних зборах акціонерів Товариства.

 

Реєстрація акціонерів, та їх представників для участі у річних Загальних зборах акціонерів буде проводитися відповідно до Тимчасового порядку.

 

Перелік питань, включених до проекту порядку денного дистанційних річних Загальних зборів

акціонерів Товариства (далі – Загальні збори).

 

Проект порядку денного

(перелік питань разом з проектом рішень (крім кумулятивного голосування) щодо кожного з питань, включених до проекту порядку денного)

 

  1. Про прийняття рішення за наслідками розгляду звіту наглядової ради, звіту виконавчого органу (генерального директора).

Проект рішення із зазначеного питання:

«1. Затвердити звіт наглядової ради за 2021 рік та схвалити рішення прийняті наглядовою радою у 2021 році.  2. Затвердити звіт генерального директора за 2021 рік.».

 

  1. Про затвердження річного звіту Товариства за 2021 рік. Проект рішення із зазначеного питання:

«Затвердити річний звіт та баланс Товариства за 2021 рік.».

 

  1. Про розподіл прибутку (збитків) Товариства за 2021 рік та порядок виплати дивідендів.

Проект рішення із зазначеного питання:

«1. Чистий прибуток Товариства за 2021 рік залишити нерозподіленим.

  1. Дивіденди за наслідками роботи Товариства за 2021 рік не нараховувати та не

виплачувати.».

 

  1. Про схвалення правочинів, вчинених Товариством.

Проект рішення із зазначеного питання:

«Схвалити правочини (в т. ч. значні правочини та правочини із заінтересованістю), вчинені Товариством, згідно додатку до протоколу Зборів акціонерів.».

 

  1. Про попереднє надання згоди на вчинення значних правочинів та правочинів із заінтересованістю, які можуть вчинятися Товариством.

Проект рішення із зазначеного питання:

«1. Надати попередню згоду на вчинення значних правочинів, а також правочинів із заінтересованістю, які вчинятимуться Товариством протягом 1 (одного) року з дати проведення цих загальних зборів, а саме:

  • договори на виконання Товариством будівельних робіт на суму не більше 150 000 000,00

(сто п’ятдесят мільйонів) гривень (на кожен договір (правочин));

  • договори купівлі-продажу (в т. ч. транспортних засобів), комісії, підряду (крім будівельних робіт, що виконуються Товариством), договорів перевезення, надання послуг, застав, порук, найму (оренди), позики на загальну суму, що не перевищує 20 000 000,00 (двадцять мільйонів) гривень (на кожен договір (правочин));
  • Договори на придбання Товариством нерухомого майна на суму, що не перевищує 10 000 000,00 (десять мільйонів) гривень (на кожен правочин);
  1. Уповноважити генерального директора Товариства або особу, що виконує його обов’язки, протягом 1 (одного) року з дати прийняття цього рішення здійснювати всі необхідні дії щодо вчинення від імені Товариства правочинів, вказаних в цьому рішенні за умови одержання попереднього дозволу (згоди) Наглядової ради на вчинення правочинів, зазначених в цьому рішенні.».

 

Адреса сторінки на власному вебсайті Товариства (http://1ezpgr.com.ua/), на якій розміщена інформація з проектом рішень щодо кожного з питань, включених до проекту порядку денного Загальних зборів, повідомлення про проведення Загальних зборів, інформація про загальну кількість акцій та кількість голосуючих акцій станом на дату складання переліку осіб, яким надсилається повідомлення про проведення загальних зборів, перелік документів, що має надати акціонер (представник акціонера) для його участі у Загальних зборах – http://1ezpgr.com.ua/category/actions/

 

Кожен акціонер має право отримати, а Товариство зобов’язане на його запит надати в формі електронних документів (копій документів), безкоштовно документи, з якими акціонери можуть ознайомитися під час підготовки до Загальних зборів. Від дати надсилання повідомлення про проведення Загальних зборів до дати проведення Загальних зборів Товариство надає акціонерам можливість ознайомитися з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного шляхом направлення документів акціонеру на його запит засобами електронної пошти 1ezpgr@ukr.net.

Запит акціонера на ознайомлення з документами, необхідними акціонерам для прийняття рішень з питань порядку денного, має бути підписаний кваліфікованим електронним підписом такого акціонера (іншим засобом, що забезпечує ідентифікацію та підтвердження направлення документу особою) та направлений на адресу електронної пошти 1ezpgr@ukr.net. У разі отримання належним чином оформленого запиту від акціонера, особа, відповідальна за ознайомлення акціонерів з відповідними документами, направляє такі документи на адресу електронної пошти акціонера, з якої направлено запит із засвідченням документів кваліфікованим електронним підписом.

Товариство до дати проведення Загальних зборів надає відповіді на запитання акціонерів щодо питань, включених до проекту порядку денного Загальних зборів та порядку денного Загальних зборів. Відповідні запити направляються акціонерами на адресу електронної пошти 1ezpgr@ukr.net із зазначенням ім’я (найменування) акціонера, який звертається, кількості, типу та/або класу належних йому акцій, змісту запитання та засвідченням такого запиту кваліфікованим електронним підписом (іншим засобом, що забезпечує ідентифікацію та підтвердження направлення документу особою). Товариство може надати одну загальну відповідь на всі запитання однакового змісту. Відповіді на запити акціонерів направляються на адресу електронної пошти акціонера, з якої надійшов належним чином оформлений запит, із засвідченням відповіді кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи.

Генеральний директор Товариства (контактний телефон: (044) 428-86-06) є посадовою особою, відповідальною за ознайомлення акціонерів з матеріалами (документами), необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного Загальних зборів під час підготовки до Загальних зборів.

Кожний акціонер має право внести пропозиції щодо питань, включених до проекту порядку денного Загальних зборів, а також щодо нових кандидатів до складу органів Товариства, кількість яких не може перевищувати кількісного складу кожного з органів.

Пропозиції вносяться не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення Загальних зборів, а щодо кандидатів до складу органів Товариства – не пізніше ніж за 7 днів до дати проведення Загальних зборів.

Пропозиція до порядку денного Загальних зборів може бути направлена акціонером у вигляді електронного документу із засвідченням його кваліфікованим електронним підписом акціонера (іншим засобом, що забезпечує ідентифікацію та підтвердження направлення документу особою) на адресу електронної пошти 1ezpgr@ukr.net.

Бюлетені для голосування на Загальних зборах приймаються виключно до 18-00 дати завершення голосування (до 18-00 14.12.2022 року).

Кожен акціонер – власник голосуючих акцій має право реалізувати своє право на управління Товариством шляхом участі у Загальних зборах та голосування шляхом подання бюлетенів депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства на дату складення переліку акціонерів, які мають право на участь у Загальних зборах.

Голосування на Загальних зборах з питань порядку денного проводиться виключно з використанням бюлетенів для голосування – бюлетеня для голосування (щодо інших питань порядку денного, крім обрання органів товариства) та бюлетеню для голосування з питань обрання органів товариства (крім кумулятивного голосування).

У разі, якщо акціонер має рахунки в цінних паперах в декількох депозитарних установах, на яких обліковуються акції Товариства, кожна із депозитарних установ приймає бюлетень для голосування на Загальних зборах лише щодо тієї кількості акцій, права на які обліковуються на рахунку в цінних паперах, що обслуговується такою депозитарною установою.

У випадку подання бюлетеня для голосування, підписаного представником акціонера, до бюлетеня для голосування додаються документи, що підтверджують повноваження такого представника акціонера або їх належним чином засвідчені копії.

Представником акціонера на Загальних зборах може бути фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а також уповноважена особа держави чи територіальної громади.

Посадові особи органів акціонерного товариства та їх афілійовані особи не можуть бути представниками інших акціонерів акціонерного товариства на Загальних зборах.

Представником акціонера – фізичної чи юридичної особи на загальних зборах може бути інша фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а представником акціонера – держави чи територіальної громади – уповноважена особа органу, що здійснює управління державним чи комунальним майном.

Акціонер має право призначити свого представника постійно або на певний строк.

Довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах, видана фізичною особою, посвідчується нотаріусом або іншими посадовими особами, які вчиняють нотаріальні дії, а також може посвідчуватися депозитарною установою у встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку порядку. Довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах від імені юридичної особи видається її органом або іншою особою, уповноваженою на це її установчими документами.

Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах може містити завдання щодо голосування, тобто перелік питань, порядку денного загальних зборів із зазначенням того, як і за яке (проти якого) рішення потрібно проголосувати. Якщо довіреність не містить завдання щодо голосування, представник вирішує всі питання щодо голосування на загальних зборах на свій розсуд.

Акціонер має право видати довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах декільком своїм представникам.

Якщо для участі в Загальних зборах шляхом направлення бюлетенів для голосування здійснили декілька представників акціонера, яким довіреність видана одночасно, для участі в Загальних зборах допускається той представник, який надав бюлетень першим.

Надання довіреності на право участі та голосування на Загальних зборах не виключає право участі на цих Загальних зборах акціонера, який видав довіреність, замість свого представника.

Акціонер має право у будь-який час до закінчення строку, відведеного для голосування на Загальних зборах відкликати чи замінити свого представника на загальних зборах, повідомивши про це товариство та депозитарну установу, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, або взяти участь у Загальних зборах особисто.

Повідомлення акціонером про заміну або відкликання свого представника може здійснюватися за допомогою засобів електронного зв’язку відповідно до законодавства про електронний документообіг.

Датою початку голосування акціонерів з відповідних питань порядку денного є дата розміщення відповідного бюлетеню для голосування у вільному для акціонерів доступі (голосування розпочинається з моменту розміщення на вебсайті Товариства відповідного бюлетеня для голосування). Датою закінчення голосування акціонерів є дата проведення Загальних зборів.

Акціонер в період проведення голосування може надати депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, лише один бюлетень для голосування з одних і тих самих питань порядку денного.

У разі якщо бюлетень для голосування складається з кількох аркушів, кожен аркуш підписується акціонером (представником акціонера) (дані вимоги не застосовуються у випадку засвідчення бюлетеня кваліфікованим електронним підписом акціонера (його представника).

Кількість голосів акціонера в бюлетені для голосуванні зазначається акціонером на підставі даних отриманих акціонером від депозитарної установи, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства.

Бюлетень для голосування на Загальних зборах засвідчується одним з наступних способів за вибором акціонера:

  • за допомогою кваліфікованого електронного підпису акціонера (його представника);
  • нотаріально, за умови підписання бюлетеня в присутності нотаріуса або посадової особи, яка вчиняє нотаріальні дії;
  • депозитарною установою, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, за умови підписання бюлетеня в присутності уповноваженої особи депозитарної установи.

 

Товариство повідомляє, що особам, яким рахунок в цінних паперах депозитарною установою відкрито на підставі договору з емітентом, необхідно укласти договір з депозитарними установами для забезпечення реалізації права на участь у дистанційних Загальних зборах.

 

Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на 27.10.2022 року – дату складання переліку осіб, яким надсилається повідомлення про проведення Загальних зборів, скликаних на 14.12.2022 року:

Загальна кількість акцій – 23 242 317 (двадцять три мільйони двісті сорок дві тисячі триста сімнадцять) простих іменних акцій.

Загальна кількість голосуючих акцій – 23 242 317 (двадцять три мільйони двісті сорок дві тисячі

триста сімнадцять) простих іменних акції.

 

Основні показники фінансово-господарської діяльності Товариства (тис. грн)

 

 

Найменування показника П еріод
Попередній Звітний
Усього активів 16359,7 19288,4
Основні засоби (за залишковою вартістю) 2046,0 1146,2
Запаси 566,0 1023,1
Сумарна дебіторська заборгованість 11907,4 14135,5
Гроші та їх еквіваленти 1823,8 1826,3
Нерозподілений     прибуток          (непокритий збиток)  

9359,6

9409,6
Власний капітал 10471,5 18691,9
Зареєстрований     (пайовий/статутний) капітал  

14,8

8134,8
Довгострокові зобов’язання і забезпечення 5117,1 0
Поточні зобов’язання і забезпечення 771,1 596,5
Чистий фінансовий результат: прибуток

(збиток)

 

-1138,5

50,0
Середньорічна кількість акцій (шт.) 42317 23242317
Чистий прибуток (збиток) на одну просту

акцію (грн)

 

-26,90

0,0

 

 

Наглядова рада

 

 

 

 

Додаткова інформація, для розміщення на сайті відповідно до ч.4. ст.35 Закону

України «Про акціонерні товариства»

 

Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на 27.10.2022 року – дату складання переліку осіб, яким надсилається повідомлення про проведення Загальних зборів, скликаних на 14.12.2022 року:

Загальна кількість акцій – 23 242 317 (двадцять три мільйони двісті сорок дві тисячі триста сімнадцять) простих іменних акцій.

Загальна кількість голосуючих акцій – 23 242 317 (двадцять три мільйони двісті сорок дві тисячі

триста сімнадцять) простих іменних акції.

 

Перелік документів, що має надати акціонер (представник акціонера) для його участі у загальних зборах:  

Кожен акціонер – власник голосуючих акцій має право реалізувати своє право на управління Товариством шляхом участі у Загальних зборах та голосування шляхом подання бюлетенів депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариству на дату складення переліку акціонерів, які мають право на участь у Загальних зборах.

Голосування на Загальних зборах з питань порядку денного проводиться виключно з використанням бюлетенів для голосування – бюлетеня для голосування (щодо інших питань порядку денного, крім обрання органів товариства) та бюлетеню для голосування з питань обрання органів товариства (крім кумулятивного голосування).

У випадку подання бюлетеня для голосування, підписаного представником акціонера, до бюлетеня для голосування додаються документи, що підтверджують повноваження такого представника акціонера або їх належним чином засвідчені копії.

Представником акціонера на Загальних зборах може бути фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а також уповноважена особа держави чи територіальної громади.

Посадові особи органів акціонерного товариства та їх афілійовані особи не можуть бути представниками інших акціонерів акціонерного товариства на Загальних зборах.

Представником акціонера – фізичної чи юридичної особи на загальних зборах може бути інша фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а представником акціонера – держави чи територіальної громади – уповноважена особа органу, що здійснює управління державним чи комунальним майном.

Акціонер має право призначити свого представника постійно або на певний строк.

Довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах, видана фізичною особою, посвідчується нотаріусом або іншими посадовими особами, які вчиняють нотаріальні дії, а також може посвідчуватися депозитарною установою у встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку порядку. Довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах від імені юридичної особи видається її органом або іншою особою, уповноваженою на це її установчими документами.

Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах може містити завдання щодо голосування, тобто перелік питань, порядку денного загальних зборів із зазначенням того, як і за яке (проти якого) рішення потрібно проголосувати. Якщо довіреність не містить завдання щодо голосування, представник вирішує всі питання щодо голосування на загальних зборах на свій розсуд.

Акціонер має право видати довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах декільком своїм представникам.

Якщо для участі в Загальних зборах шляхом направлення бюлетенів для голосування здійснили декілька представників акціонера, яким довіреність видана одночасно, для участі в Загальних зборах допускається той представник, який надав бюлетень першим.

Надання довіреності на право участі та голосування на Загальних зборах не виключає право участі на цих Загальних зборах акціонера, який видав довіреність, замість свого представника.  Акціонер має право у будь-який час до закінчення строку, відведеного для голосування на Загальних зборах відкликати чи замінити свого представника на загальних зборах, повідомивши про це товариство та депозитарну установу, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, або взяти участь у Загальних зборах особисто.

Повідомлення акціонером про заміну або відкликання свого представника може здійснюватися за допомогою засобів електронного зв’язку.

У разі якщо бюлетень для голосування складається з кількох аркушів, кожен аркуш підписується акціонером (представником акціонера) (дані вимоги не застосовуються у випадку засвідчення бюлетеня кваліфікованим електронним підписом акціонера (його представника).  Кількість голосів акціонера в бюлетені для голосуванні зазначається акціонером на підставі даних отриманих акціонером від депозитарної установи, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства.

Бюлетень для голосування на Загальних зборах засвідчується одним з наступних способів за вибором акціонера:

  • за допомогою кваліфікованого електронного підпису акціонера (його представника);
  • нотаріально, за умови підписання бюлетеня в присутності нотаріуса або посадової особи, яка вчиняє нотаріальні дії;
  • депозитарною установою, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, за умови підписання бюлетеня в присутності уповноваженої особи депозитарної установи.

 

Проекти рішень з питань, включених до порядку денного загальних зборів, підготовлені наглядовою радою: 

 

  1. Про прийняття рішення за наслідками розгляду звіту наглядової ради, звіту виконавчого органу (генерального директора).

Проект рішення із зазначеного питання:

«1. Затвердити звіт наглядової ради за 2021 рік та схвалити рішення прийняті наглядовою радою у 2021 році.  2. Затвердити звіт генерального директора за 2021 рік.».

 

  1. Про затвердження річного звіту Товариства за 2021 рік. Проект рішення із зазначеного питання:

«Затвердити річний звіт та баланс Товариства за 2021 рік.».

 

  1. Про розподіл прибутку (збитків) Товариства за 2021 рік та порядок виплати дивідендів.

Проект рішення із зазначеного питання:

«1. Чистий прибуток Товариства за 2021 рік залишити нерозподіленим.

  1. Дивіденди за наслідками роботи Товариства за 2021 рік не нараховувати та не

виплачувати.».

 

  1. Про схвалення правочинів, вчинених Товариством.

Проект рішення із зазначеного питання:

«Схвалити правочини (в т. ч. значні правочини та правочини із заінтересованістю), вчинені Товариством, згідно додатку до протоколу Зборів акціонерів.».

 

  1. Про попереднє надання згоди на вчинення значних правочинів та правочинів із заінтересованістю, які можуть вчинятися Товариством.

Проект рішення із зазначеного питання:

«1. Надати попередню згоду на вчинення значних правочинів, а також правочинів із заінтересованістю, які вчинятимуться Товариством протягом 1 (одного) року з дати проведення цих загальних зборів, а саме:

  • договори на виконання Товариством будівельних робіт на суму не більше 150 000 000,00 (сто п’ятдесят мільйонів) гривень (на кожен договір (правочин));
  • договори купівлі-продажу (в т. ч. транспортних засобів), комісії, підряду (крім будівельних робіт, що виконуються Товариством), договорів перевезення, надання послуг, застав, порук, найму (оренди), позики на загальну суму, що не перевищує 20 000 000,00 (двадцять мільйонів) гривень (на кожен договір (правочин));
  • Договори на придбання Товариством нерухомого майна на суму, що не перевищує 10 000 000,00 (десять мільйонів) гривень (на кожен правочин);
  1. Уповноважити генерального директора Товариства або особу, що виконує його обов’язки, протягом 1 (одного) року з дати прийняття цього рішення здійснювати всі необхідні дії щодо вчинення від імені Товариства правочинів, вказаних в цьому рішенні за умови одержання попереднього дозволу (згоди) Наглядової ради на вчинення правочинів, зазначених в цьому рішенні.».